Peletová kamna s výměníkem P 10 WATER+AIR SLIM MODERN
Nominální tepelný výkon: 12 kW
Rozměry (š x h x v): 91 x 31 x 115 cm
Průměr kouřovodu: Ø 80 mm

Peletová kamna SENKO slouží k vytápění obytných prostor a zároveň slouží v každé místnosti jako dekorativní prvek. Teplý vzduch vychází z kamen do místnosti přes mřížky na přední straně kamen pomocí ventilátoru. Druhý ventilátor dodává primární vzduch do spalovací komory a spaliny jsou zároveň odváděny ze spalovací komory do komína. Peletová kamna SENKO se vyznačují vysokou účinností (85-96%), jakož i velmi nízkou úrovní znečištění životního prostředí. Jsou navrženy a vyrobeny do nejmenších detailů tak, aby co nejlépe splňovaly všechny požadavky uživatelů na funkčnost a bezpečnost.
DOTYKOVÁ OBRAZOVKA s nabídkou až v 17 jazycích!
Tento model se nedodává s dálkovým ovládáním!
NOVINKA! možnost ovládání chytrým telefonem – wifi modul (volitelné)
Ke stažení:
Nákres
Návod k použití
ERP – energetický štítek
ERP – Informační list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 91 x 31 x 115 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 12 kW |
| Výkon do vody | 10,3 kW |
| Výkon do vzduchu | 1,6 kW |
| Objem výmenníka | 20 L |
| Hmotnosť | 165 kg |
| Kapacita zásobníka | 15 kg |
| Priemer dymovodu | Ø 80 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 50 mm |
| Doporučený komínový ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 90,72 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | automatická |
| Certifikované podľa normy | EN 14785 |
| Farba | GLASS DESIGN, PC-2, PC-3, PC-7 |
| Energetická trieda | A+ |














