Sporák s výměníkem bez trouby 25 kW
Nominální tepelný výkon: 15,8 – 25 kW
Rozměry (š x h x v): 60 x 64 x 85/92 cm
Průměr kouřovodu: Ø 130 mm

Sporák C-20 menších rozměrů je mimořádně vhodný pro instalaci do menších prostor, do menších budov, dovolenkových domů nebo do jakéhokoli prostoru, kde není potřebná trouba a přitom se dá vařit.
Ke stažení:
Nákres
Návod k použití
ERP – energetický štítek
ERP – Informační list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 60 x 64 x 85/92 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 15,8 – 25 kW |
| Výkon do vody | 5,8 – 20 kW |
| Výkon do vzduchu | 10 – 5 kW |
| Objem výmenníka | 20 L |
| Hmotnosť | 160 kg |
| Rozmer platne (š x h) | 457 x 437 mm |
| Rozmer rúry (š x h x v) | – |
| Priemer dymovodu | Ø 130 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 120 mm |
| Doporučený komínový ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 84,90 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | ruční |
| Ochrana kotla | příprava na tepelnou ochranu proti přehřátí |
| Rošt ohniska - pohyblivý | mechanismus |
| Dvierka ohniska | ohnivzdorné sklo |
| Farba | INOX MAT, PC-2, PC-3, PC-7 |
| Energetická trieda | A+ |











