Krbová vložka s výměníkem 20 – 25 kW
Nominální tepelný výkon: 13 – 25 kW
Rozměry (š x h x v): 66 x 75 x 116 cm
Průměr kouřovodu: Ø 200 mm
![]()
Krbové vložky jsou vyrobeny z kvalitního kotlového plechu. Nádrž na vodu je umístěna vzadu, na levé nebo pravé straně, volitelně i nahoře. Díky tomu se vyznačují vysokým stupněm využitelnosti a lze je kombinovat s jakýmkoli jiným typem vytápění.
Ke stažení:
Nákres
Návod k použití
ERP – energetický štítek
ERP – Informační list
Additional information
| Rozmery (š x h x v): | 66 x 75 x 116 cm |
|---|---|
| Nominálny tepelný výkon | 13 – 25 kW |
| Výkon do vody | 8 – 20 kW |
| Výkon do vzduchu | 5 – 5 kW |
| Objem výmenníka | 32 L |
| Priemer dymovodu | Ø 200 mm |
| Napojenie externého vzduchu | Ø 120 mm |
| Doporučený komínový ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 78,60 % |
| Regulácia - primárny vzduch | automatická |
| Regulácia - sekundárny vzduch | automatická |
| Ochrana kotla | příprava na tepelnou ochranu proti přehřátí |
| Dvierka ohniska | ohnivzdorné sklo |
| Energetická trieda | A+ |







